The Tales of Lightshire


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

The Tales of Lightshire
The Tales of Lightshire
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου


Ο Συλλεκτης

Πήγαινε κάτω

Ο Συλλεκτης Empty Ο Συλλεκτης

Δημοσίευση από Marcus Τρι Ιαν 28, 2014 12:26 pm

Αλλη μια μερα στο γυαλινο κουτι μου...
Ονομαζομαι Αντρει Λοκερμαουσερ. Πολλοι με ξερουν ως απλα Μαουσερ ή Κυριο Λοκερ... ή Συλλεκτη...
Αυτο εκανα πριν βρεθω μεσα σε αυτο το κλουβι... Ημουν ο μεγαλυτερος Συλλεκτης του Γαλαξια...

Το τελευταιο Μαυρο Φιδι του Γκαρος, το περιβεραιο της Αρχαιας Μαντισσας, ο ιδιος ο θρυλικος Πολεμαρχος Κας του Κεντα, ο πλανητης Μαροκ μαζι με τους κατοικους του... Ολα αυτα ανηκαν καποτε σε εμενα...

Πως τα απεκτησα ολα αυτα;

Οταν εχεις χρηματα, χρονο και τα απαραιτητα μεσα γινεσαι Συλλεκτης... Αυτο κανουν οι πλουσιοι σημερα... Ειναι μοδα... εχει πλακα...

Κλοπη, εξαγορα, εκβιασμος δεν εχει σημασια πως το κανεις, αρκει να παρεις αυτο που θες... Αρκει η συλλογη σου να μεγαλωσει...

Αλλα ημουν απροσεκτος και επιπολαιος... Με το τελευταιο μου αποκτημα, το Σιδηρουν Φερετρο του Αυτοκρατορα, ειχα γινει ο μεγαλυτερος Συλλεκτης στην ιστορια του Γαλαξια.

Κανεις δεν ειχε συγκεντρωσει ξανα τοσα πολλα, πολυτιμα, εξωτικα, μοναδικα αντικειμενα... Ειχα γινει θρυλος...

Αυτο ομως με εκανε στοχο για του αλλους Συλλεκτες...

Και ετσι φτανουμε στην τωρινη μου κατασταση... Ζωντανο εκθεμα στην συλλογη ενος αλλου Συλλεκτη...

Ειμαι ηδη 9 μηνες εδω μεσα, χωρις καποιο μηνυμα ελπιδας απο τους υποτακτικους μου... Απλα περιμενω και ελπιζω...
Marcus
Marcus
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης